۰۴ آذر ۱۳۸۷

افسانه ماهیان Mahian - Afsaneh

افسانه ماهیان در نمایش " بیداری خانه نسوان " به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی در نقش یکی از زنان تحصیل کرده و از فرنگ برگشته دوره رضا شاه که به ترویج ادبیات در جامعه زنان با ایجاد کانون نویسندگی و بیداری خانه عشق می ورزد ظاهر شد . این نمایش طی اردیبهشت ماه جاری بمدت یکماه و بسیار موفق در تئاتر شهر تهران بر روی صحنه بود . Camera : Canon 1DS Mark III Lens : Canon EF 70-200 F: 2.8 L IS USM
سلیم سلیمی [ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

سلام رضا
کارهای تو را به دقت نگاه کردم خوب که کم است عالی بود. به نظر من با تلاش و پشت کاری که برای عکاسی گذاشته ای ستودنی بوده و نتایج آن را می بینی. تصاویر حرفه ای کار شده و در بسیاری از مواقع فکر می کنم که اگه در کار صرفاً هنری قدم می گذاشتی موفق تر از شغل فعلی می شدی./ در هر حال برای موفقیت هیچ وقت دیر نیست پس برایت آرزوی موفقیت و سر بلندی می کنم.


محسن شيخ الاسلامي [ ۲۲ بهمن ۱۳۸۷ ]

سلام
تبريك ميگم عكسهاي بسيار خوبي است خصوصا جاهايي كه به پرتره نزديك ميشي.
موفق باشي.


ارسلانی [ ۰۷ آذر ۱۳۸۷ ]

اشتراک موضوعی پرتره در عکسهایتان جالب است اما با تجربه تئاتریتان حتما بهتر میدانید چنین کادرهایی با تم پرتره در تئاتر مشروط بر اینکه تصویر نهایی تئاتر باشد نه پرتره بازیگر بسیار مشکل است . البته بنظر من تا کنون موفق بوده و حس تئاتر در پرتره هایتان مشهود است . مهم تداوم شما در موفقیت است . منتظر ادامه راه هستیم .


ی.ح [ ۰۷ آذر ۱۳۸۷ ]

شلید خیلی اوقات ندونیم تاریكی هایی كه در نگاه مون به دور و بر وجود داره، از كلاهی است كه خود آگاهانه به سرمون گذاشتیم!!!و چه خوب كه عكاسی آینه ی تمام عیاریه كه آدم می تونه حتی خودشو در دیگران هم ببینه؛آینه ای كه خیال شكستنشم از سر كسی نمی گذره... !


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1480220